GRUPA SILESIA to firma konsultingowa, świadcząca usługi z szeroko pojętego doradztwa gospodarczego, prawnego, wspierania rozwoju przedsiębiorstw poprzez pozyskiwanie finansowania zewnętrznego, wdrożeń norm ISO (systemy zarządzania jakością, środowiskowe, bezpieczeństwem i higieną pracy), jak również komercjalizacji wyników prac badawczo – rozwojowych.

GRUPA SILESIA wspomaga menadżerów w procesie podejmowania decyzji oraz działań, mających na celu osiąganie zamierzonych biznesowych rezultatów. Wspomagamy w osiąganiu wyników wykraczających poza wymiar finansowy – idealnie dostosowanych do specyfiki Klienta, pragmatycznych, holistycznych i zapewniających długoterminowy, zrównoważony rozwój.

Misją firmy doradczej GRUPA SILESIA jest wspieranie rozwoju organizacji poprzez świadczenie profesjonalnych i kompleksowych usług doradczych.

Marka GRUPA SILESIA istnieje już ponad 10 lat. Konsultanci GRUPA SILESIA realizowali usługi dla przedsiębiorstw zaliczanych do liderów swoich branży, firm innowacyjnych na skalę globalną, jak również podmiotów aspirujących do czołowych pozycji na swoich rynkach. Zapraszamy do zapoznania się z studiami przypadków usług zrealizowanych dla naszych Klientów.

Dodaj komentarz

GRUPA SILESIA Konsulting sp. z o.o. NIP 5482698532, KRS 00007364434
A. Brody 79, 43-450 Ustroń

e-mail: [email protected]

© 2024 Wszystkie prawa zastrzeżone. I Polityka prywatności / cookies